Pełna wersja strony
nowe mieszkania blisko metra w komfortowym otoczeniu, centrum Warszawy, stare miasto, zoo
…i Centrum, i Praga

Port Praski zlokalizowany jest w ścisłym centrum Warszawy, w odległości około kilometra
od Starego Miasta i Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik.

Komfortowe miejsce do życia

Stacja metra i PKP
Lokalizacja Portu Praskiego bezpośrednio przy stacji metra Stadion Narodowy i przystanku kolejowym PKP Stadion oraz 800 metrów od stacji metra i dworca kolejowego Dworzec Wileński zapewnia łatwą i szybką komunikację z każdą częścią Warszawy.
Przystanek tramwaju wodnego
Dawne doki portowe zostaną zagospodarowane i staną się miejscem spotkań oraz atrakcją dla wszystkich warszawiaków. Komunikację lewobrzeżnej Warszawy z Portem Praskim dodatkowo ułatwi przystanek tramwaju wodnego, który będzie znajdował się na tym terenie.
Obiekty sportowanie
Sąsiedztwo Stadionu Narodowego i największa w Warszawie hala widowiskowa, która powstanie na terenie Portu Praskiego, sprawią, że miejsce to stanie się areną ważnych wydarzeń sportowych.
Galerie handlowe
Port Praski położony jest w centrum Warszawy, w pobliżu licznych sklepów, restauracji i galerii handlowych. Taka lokalizacja sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, wypadom do kina czy na zakupy.
Biura, hotele, pływające restauracje
Port Praski to miasto nowej generacji, które będzie odpowiadać na wszystkie potrzeby mieszkańców. Obok części mieszkalnej, tuż przy metrze powstanie przestrzeń biznesowa, nad Wisłą odpocząć będzie można w pływających restauracjach, a na turystów czekać będą pokoje w trzech luksusowych hotelach. Wszystko to sprawi, że życie miasta przeniesie się na prawą stronę Wisły.

Wypoczynek w otoczeniu wody

Widok na centrum i Stare Miasto
Apartamenty Portu Praskiego wyróżniają się niepowtarzalnymi widokami na Stare Miasto, Śródmieście, Wisłę, Most Świętokrzyski i Stadion Narodowy.
Ogólnodostepna zieleń
Całość inwestycji dopełnią rozległe na 5 hektarów tereny zielone dostępne dla wszystkich warszawiaków.
Wydarzenia kulturalne
Niezwykły klimat i charakter Pragi sprawia, że dzielnica jest zagłębiem kultury. Port Praski doskonale wpisze się w tę tradycję. Wydarzeniom kulturalnym będzie sprzyjać zarówno Stary Rynek, znajdujący się na styku dzielnic Doki i Stara Praga, jak i planowany Park Mediów.
Bulwary nadwiślańskie, skwery
Wzdłuż brzegów Wisły powstaną nadwiślańskie bulwary, marinę okalać będzie promenada, a w wybranych miejscach powstaną skwery, które dopełnią funkcję wypoczynkową i rekreacyjną Portu Praskiego.
Marina
W Dokach, jednej z dzielnic Portu Praskiego, teren dawnego portu zostanie przebudowany na marinę, która umożliwi cumowanie i postój jachtów.
WYSZUKAJ APARTAMENT