Pełna wersja strony
port praski nowoczesne i luksusowe apartamenty dla koneserów port praski nowoczesne i luksusowe apartamenty dla koneserów

WIZJA

W ścisłym centrum Warszawy realizowana jest nowoczesna koncepcja architektoniczna Port Praski –miejsce, wymarzone dla osób ceniących śródmiejski styl życia, a jednocześnie spokojny wypoczynek w otoczeniu wody. Port Praski stanie się swoistym „miastem w mieście”. Znajdzie się tutaj wszystko, co można spotkać w prawdziwym mieście: budynki mieszkalne, lokale usługowo-handlowe, gastronomiczne, hotele, a także biurowce.

Projekt Portu Praskiego z jednej strony nawiązuje do tradycyjnych rozwiązań urbanistycznych, a z drugiej jest w pełni nowoczesny. Dzięki temu dzielnica jest komfortowym i przyjaznym dla mieszkańców miejscem, a jednocześnie doskonale wpisuje się w klimat Pragi i zachowuje jej niepowtarzalny charakter.
STARA
PRAGA
DOKI

CITY

PARK
MEDIÓW
Stara Praga pełni funkcję mieszkalno-usługową. Znajdują się w niej
apartamentowce, w których parter przeznaczony jest na lokale
usługowe. Zabudowa Starej Pragi nawiązuje do historycznej
architektury stolicy. Ulice tej dzielnicy będą prowadzić
na portowy bulwar, który wraz z budową Doków
– kolejnej części Portu Praskiego – stanie się
wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy.

Obecnie w sprzedaży apartamenty
zlokalizowane w budynkach:

PORT II
(NOWA INWESTYCJA)
Nowoczesne apartamenty nawiązujące do typowej dla okolicy śródmiejskiej zabudowy. Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski.
PORT
Komfortowe apartamenty i mieszkania w nowoczesnym budynku z pięknymi widokami na miasto. Inwestycja została zaprojektowana przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski.
LATARNIA
Ekskluzywne apartamenty w kameralnej inwestycji z niepowtarzalnymi widokami na Wisłę, Stare Miasto i Stadion Narodowy. Projekt autorstwa pracowni architektonicznej APA Wojciechowski.
Sierakowskiego II
Oryginalne apartamenty i mieszkania w budynku łączącym tradycję z nowymi technologiami. Autorem projektu jest pracownia Maciej Kuryłowicz – Architekt.
Sierakowskiego 5
Apartamenty i mieszkania oraz lokale usługowe w nowoczesnych kamienicach, inspirowanych historyczną architekturą Warszawy. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna APA Wojciechowski.

Zdobyte nagrody i wyróżnienia


TOPBuilder 2018
Port Praski za inwestycję Port i Latarnia został wyróżniony tytułem i statuetką TOPBuilder 2018.

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
Port Praski został wyróżniony przez miesięcznik Builder tytułem „Budowlana Firma Roku 2017”.
DYPLOM UZNANIA OD MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
Port Praski otrzymał Dyplom Uznania od Marszałka Województwa Mazowieckiego za budowę inwestycji przy ulicy Okrzei 2.

SIGNUM TEMPORIS – ZNAK CZASU 2017
Nagroda Europejskiego Klubu Biznesu Polska przyznana za „odważną realizację nowatorskiego projektu architektoniczno-urbanistycznego „Port Praski – miasto nowej generacji”, który przekształci Warszawę w nowoczesną stolicę XXI w.”

BUDOWA ROKU 2016
Nagroda przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa za realizację budynku mieszkalnego z parterem handlowo-usługowym przy ul. Okrzei.

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2016
Port Praski otrzymał nagrodę „Budowlana Firma Roku 2016” za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku.

MODERNIZACJA ROKU 2015
Pierwsza nagroda w kategorii „Nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej” przyznana inwestycji przy ulicy Sierakowskiego 5 przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.

BUDOWA ROKU 2015
Nagroda przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa za realizację budynku mieszkalno-usługowego przy ulicy Sierakowskiego 5.

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2015
Port Praski został wyróżniony przez miesięcznik Builder tytułem „Budowlana Firma Roku 2015”.

INWESTYCJA ROKU 2015
Nagroda przyznana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej w konkursie "Ogólnopolski Program Budowlany Roku 2015".
DYPLOM UZNANIA OD MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
Port Praski otrzymał Dyplom Uznania od Marszałka Województwa Mazowieckiego za budowę inwestycji przy ulicy Sierakowskiego 5.
NAGRODA DLA BUDYNKU PRZY UL. KROWIEJ
Budynek mieszkalno-usługowy z garażem podziemnym z wykorzystaniem fragmentów historycznej zabudowy uzyskał prestiżową nagrodę „Budowa Roku 2013”.