zamknij
zdjęcie

Lokale usługowe

Wyjątkowa lokalizacja

Przejdź do listy mieszkań

Lokale usługowe

Lokale usługowe w Porcie Praskim są dostępne na wynajem w nowoczesnych i oryginalnych budynkach o wysokim standardzie, w jednej z czterech dzielnic inwestycji – w Starej Pradze

Wszystkie lokale zaprojektowane są w taki sposób, aby zapewniały najemcom odpowiednią przestrzeń do prowadzenia własnej działalności.

Lokale usługowe znajdują się na parterach budynków mieszkalnych, posiadają przeszklone witryny i zróżnicowane metraże. Wspaniała lokalizacja Portu Praskiego zapewnia łatwe dotarcie do każdej części Warszawy, zarówno różnymi środkami transportu, jak i pieszo:

· Stare Miasto: 11 minut,
· Stacja Metra Dworzec Wileński: 8 minut,
· ZOO: 5 minut,
· Pałac Kultury i Nauki: 10 minut.

Szacunkowa liczba mieszkańców w okolicy Portu Praskiego:

· Śródmieście: 120 tysięcy,
· Praga-Północ: 70 tysięcy, Praga-Południe: 180 tysięcy,
· Żoliborz: 50 tysięcy, Targówek: 120 tysiące.

W SPRAWIE
OFERTY PROSIMY
O KONTAKT    Administratorami Pani/Pana danych osobowych są Port Praski Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie oraz Port Praski Il Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora.

    W każdej chwili może Pani/Pan wycofać zgodę, a także skorzystać z innych przysługujących praw wobec danych osobowych.

    Więcej informacji na temat Pani/Pana praw oraz tego jak Administratorzy przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych.