zamknij
zdjęcie

Port II

Lokalizacja w centrum Warszawy

Przejdź do listy mieszkań

Port II

Apartamenty nawiązujące do typowej dla okolicy śródmiejskiej zabudowy

Port II znajdujący się przy ul. Okrzei to budynek, który wyróżnia się estetyką, funkcjonalnością i jakością wykonania. Łączy w sobie wysoki standard z nowoczesnym wyglądem. Jego elewacja wizualnie podzielona jest na siedem kamienic wykończonych cegłą klinkierową oraz wapieniem. Dzięki temu inwestycja nabrała wyjątkowego charakteru i doskonale wpisuje się w klimat Starej Pragi. Port II oferuje szeroki wybór apartamentów o zróżnicowanych metrażach, co sprawia, że każdy znajdzie tu przestrzeń idealnie dopasowaną do własnych potrzeb i oczekiwań. Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski.

W ofercie sprzedażowej dostępne są unikatowe mieszkania oraz apartamenty. Jest to perfekcyjny wybór dla osób, które są nie tylko koneserami pięknych wnętrz, ale i nowoczesności czy funkcjonalności przestrzeni mieszkalnych.

Charakterystyka inwestycji:
- Mieszkania od 36,10m 2 do 255,43m 2
- Ilość kondygnacji nadziemnych: 8
- Ilość kondygnacji podziemnych: 1 (garaż)
- Lokale usługowe: 8 szt. w tym 1szt. lokal dwupoziomowy
- Usługi od 41,27m 2 do 255,43m 2

W SPRAWIE
OFERTY PROSIMY
O KONTAKT    Administratorami Pani/Pana danych osobowych są Port Praski Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie oraz Port Praski Il Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora.

    W każdej chwili może Pani/Pan wycofać zgodę, a także skorzystać z innych przysługujących praw wobec danych osobowych.

    Więcej informacji na temat Pani/Pana praw oraz tego jak Administratorzy przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych.