zamknij
zdjęcie

Port

Bliskość wody

Przejdź do listy mieszkań

Port

Najlepsze apartamenty i mieszkania w nowoczesnym budynku z pięknymi widokami na miasto

Port znajduje się bezpośrednio przy apartamentowcu Latarnia. Z jednej strony położony jest wzdłuż ulicy Okrzei, a z drugiej, wraz z ogrodem, graniczy z placem Pomnika Kościuszkowców. Budynek posiada wentylowaną elewację wykończoną kamienną okładziną z piaskowca. Dopełnieniem oryginalnego wyglądu są białe, aluminiowe profile oraz szklane balustrady. Z apartamentów budynku Port rozciągają się wspaniałe widoki na prawy i lewy brzeg Wisły, Stadion Narodowy, Most Świętokrzyski oraz panoramę Śródmieścia. Duch Starej Pragi, bliskość Wisły i panoramiczne widoki na Warszawę to kwintesencja tej inwestycji. Szlachetne materiały, takie jak piaskowiec na elewacji, stalowe detale, szklane tafle balkonów czy drewniana stolarka tworzą architekturę na najwyższym poziomie.

Kompleks budynków mieszkalnych Latarni i Portu – wraz z plateau w postaci zielonego ogrodu z drzewami – stanowi strefę prywatną dla mieszkańców. Znajdują się tutaj drewniane tarasy, ławki i oświetlenie ogrodowe. Całość uzupełnia starannie dobrana zieleń z trawnikami i wysokimi, ozdobnymi trawami. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna APA Wojciechowski.

W ofercie sprzedażowej dostępne są apartamenty i mieszkania, komórki lokatorskie, boksy rowerowe i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Możliwy jest również wynajem lokali usługowych, znajdujących się na parterze.

Charakterystyka inwestycji:
- Mieszkania od 37,21m 2 do 112,26m 2
- Ilość kondygnacji nadziemnych: 8
- Ilość kondygnacji podziemnych: 1 (garaż)
- Lokale usługowe: 3 szt. każdy jednopoziomowy
- Usługi od 61,15m 2 do 101,24m 2

W SPRAWIE
OFERTY PROSIMY
O KONTAKT