zamknij
zdjęcie

Sierakowskiego 4

Dostępność lokali usługowych

Przejdź do listy mieszkań

Sierakowskiego 4

Nowoczesne apartamenty oraz budynek wyróżniający się wyjątkową kolorystyką

Sierakowskiego 4 został zaprojektowany przez pracownię Macieja Kuryłowicza, układem oraz architekturą nawiązuje do śródmiejskiej zabudowy kwartałowej. Apartamentowiec wyróżnia się wyjątkową kolorystyką, a także użyciem zarówno tradycyjnych jak i technologicznie zaawansowanych materiałów elewacyjnych. Kamieniczny podział fasady budynku nawiązuje do historycznej architektury Starej Pragi, a nowoczesne rozwiązania wpływają na bezpieczeństwo mieszkańców. Apartamentowiec usytuowany jest między ulicami Sierakowskiego i Wrzesińską.

W ofercie dostępne są nieruchomości na sprzedaż, komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Możliwy jest również wynajem lokali usługowych, powstających na parterze.

Charakterystyka inwestycji:
- Mieszkania od 29,09m 2 do 128,50m 2
- Ilość kondygnacji nadziemnych: 7
- Ilość kondygnacji podziemnych: 1 (garaż)
- Lokale usługowe: 13 szt. w tym 1szt. lokal dwupoziomowy
- Usługi od 60,15m 2 do 918,75m 2

W SPRAWIE
OFERTY PROSIMY
O KONTAKT
    Administratorami Pani/Pana danych osobowych są Port Praski Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie oraz Port Praski Il Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora.

    W każdej chwili może Pani/Pan wycofać zgodę, a także skorzystać z innych przysługujących praw wobec danych osobowych.

    Więcej informacji na temat Pani/Pana praw oraz tego jak Administratorzy przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych.