zamknij

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa

Wybierając w Porcie Praskim mieszkania 3-pokojowe Warszawa, można zdecydować się na inwestycję dla rodziny z dziećmi. To opcja dla tych, którzy chcą komfortowego miejsca do życia i liczą na świetną lokalizację. Jeśli szukasz takiej nieruchomości w Warszawie, zobacz, co proponuje deweloper Warszawa – Port Praski.

Port Praski – mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Port Praski to miejscu, gdzie powstało starannie zaprojektowane osiedle, wykorzystujące wyjątkową lokalizację na miejscu starego portu przeładunkowego. Proponujemy każdemu przestronne, funkcjonalne i niezwykle eleganckie 3-pokojowe mieszkanie Warszawa. Zadbaliśmy o każdy detal, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto wybrać mieszkania w Porcie Praskim?

Port Praski to wyjątkowy projekt na mapie stolicy. Wyróżnia się między innymi:

  • nowoczesnymi i przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi;
  • lokalizacją w spokojnej i zielonej części Warszawy, a jednocześnie blisko centrum;
  • szeroką gamą dodatkowych usług i udogodnień dostępnych dla mieszkańców.

Sprawdź już dziś, co możemy Ci zaproponować.

Twój nowy dom w sercu Pragi

Decydując się na mieszkanie w Porcie Praskim, inwestujesz w swoją przyszłość. Lokalizacja cieszy się ogromną popularnością, a wartość nieruchomości systematycznie rośnie. To przestrzeń, gdzie każdego dnia będziesz się cieszyć komfortem życia.

Wybierz sprawdzoną ofertę

Port Praski to deweloper, który oferuje transparentne warunki zakupu i należytą opiekę zarówno podczas procesu zakupu, jak i po jego zakończeniu. Jeśli będzie potrzebne wsparcie przy uzyskaniu finansowania, możesz liczyć na naszą pomoc. Doświadczeni pracownicy pomogą wybrać odpowiednie mieszkanie dla Ciebie, zaproponują metraż, rozkład pomieszczeń, a Ty będziesz mógł się cieszyć wymarzoną nieruchomością.

W SPRAWIE
OFERTY PROSIMY
O KONTAKT
    Administratorami Pani/Pana danych osobowych są Port Praski Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie oraz Port Praski Il Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora.

    W każdej chwili może Pani/Pan wycofać zgodę, a także skorzystać z innych przysługujących praw wobec danych osobowych.

    Więcej informacji na temat Pani/Pana praw oraz tego jak Administratorzy przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych.